İzmir'de Doğan Türkiye'de Büyüyen Nitelikli Eğitim

Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları ilk adımı İzmir'den atarak Türkiye'de nitelikli ve güvenilir eğitime fırsat eşitliği getiriyor.
Bu haber 2016-12-02 09:01:30 eklenmiş ve 51 kez görüntülenmiştir.

Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları, yarım asırlık köklü geçmişiyle Ege Üniversitesi'nin uluslararası çapta rüştünü ispatlamış akademik başarısını baz alarak eğitim serüvenine başlıyor. Bilgiyi yaşamla bütünleştiren, her türlü bilimsel, kültürel ve sosyal yeniliğe açık bireyleri yetiştiren Ege Üniversitesi'nin vizyonunu her yaştan öğrenciye ulaştırmak amacıyla 2016 yılında kurulan; Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları, Türkiye eğitim sektöründe fırsat eşitliğini oluşturmak misyonuyla yola çıkmıştır. Cumhuriyet'in temel kazanımlarından hiçbir zaman vazgeçmeden, tecrübeli eğitim kadrosuyla çağdaş ve bilimsel eğitimin yörüngesinde ilerlemektedir.

Eğitim'de Güçlü Çözüm Ortakları Nitelikli Akademik Kadro

Eğitim ve öğretime bir bütün olarak bakılması gerektiğine inanan kurumumuz güçlü çözüm ortakları ile gücünü ortaya koyuyor. Catering, taşıma,güvenlik ve yayıncılık alanlarında sektörün en iyileriyle iş birliği içinde olan kurumumuz aynı zamanda hizmet içi eğitimlerle sürekli yenilenen bir akademik kadro anlayışına sahip.Türkiye'de ki eğitim sektörünün yakından tanıdığı eğitime gönlünü koyarak emek veren CEO'muz Faruk Tatar'ın bilgi ve birikimlerinin liderliğinde Ege Üniversitesi Güçlendirme Vafkı Okulları eğitim hayatına başlıyor.


Kaynak : Haberler

ETİKETLER : haber İzmir de Doğan Türkiye de Büyüyen Nitelikli Eğitim haberler haberi haberleri HABER HABERLER
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Eğitim haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

medyumlar Cilt Bakımı - elektroniksigarakeyfi.org | Hasan Kalyoncu Üniversitesi| Kafkas Dans ekibi| hayır lokması| avakado fidanı| paykasa| kral oyun| evden eve nakliyat| Canlı Maç İzle
Arşiv Arama
- -

Asil Haber - Son Dakika Güncel Haber Portalı...
© Copyright 2017 Asil Haber.
GÜNDEM
evden eve nakliyat
hazır web sitesi
SPOR
film izle
OYUNLAR
kredi kartı borcu taksitlendirme
EĞİTİM
BAĞLANTILAR
film izle
avokado fidanı
kredi kartı borcu taksitlendirme
joyetech elektronik sigara