Kırklareli Merkez Cumhuriyet Ortaokulu'na Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülü

Kırklareli Merkez Cumhuriyet Ortaokulu, 2015-2016 eğitim-öğretim yılında düzenlenen 'Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik' ödülü 1. kategoride “Gözlerimi Kapadım Yüreğimi Açtım” çalışması ile ödül almaya hak kazandı.
Bu haber 2016-12-01 09:41:34 eklenmiş ve 78 kez görüntülenmiştir.

Kırklareli Merkez Cumhuriyet Ortaokulu, 2015-2016 eğitim-öğretim yılında düzenlenen Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik ödülü 1. kategoride Gözlerimi Kapadım Yüreğimi Açtım çalışması ile ödül almaya hak kazandı.

Yenilikçi uygulamaların eğitim sistemine kazandırılması, öğrenci ve öğretmenlerin daha iyi eğitim ve öğretim imkanlarının sunulması ve 2023 Türkiye vizyonunun gerektirdiği hedeflerin yakalanmasının desteklenmesi amacıyla Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri düzenlendi. Ülke genelinde 5 kategoride 2581 başvuru yapıldı. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri'nde bireysel ve kurumsal bölge ödülü almaya hak kazanan çalışmalar belirlenip bu kapsamda 11 ilde bölgesel ödül törenleri düzenlendi.

Balıkesir, Çanakkale ve Kırklareli'nin katılımıyla Balıkesir'de yapılan bölgesel ödül töreninde, Kırklareli Merkez Cumhuriyet Ortaokulu, 2015-2016 eğitim-öğretim yılında düzenlenen Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik ödülü 1. kategoride Gözlerimi Kapadım Yüreğimi Açtım çalışması ile ödül almaya hak kazandı.

Bakanlık temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen törene Kırklareli Merkez Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Hüseyin Kalkan, okul öğretmenleri Gülay Sezgin, Arzu Önemli, Fatma Turhan Özşahin katıldı. - KIRKLARELİ


Kaynak : Haberler

ETİKETLER : haber Kırklareli Merkez Cumhuriyet Ortaokulu na Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülü haberler haberi haberleri HABER HABERLER
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Eğitim haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

Arşiv Arama
- -

Asil Haber - Son Dakika Güncel Haber Portalı...
© Copyright 2017 Asil Haber.
GÜNDEM
evden eve nakliyat
SPOR
OYUNLAR
kredi kartı borcu taksitlendirme
EĞİTİM
BAĞLANTILAR
avokado fidanı
Kafkas Dans ekibi
hayır lokması
İstanbul Mehteran