Meme küçültme operasyonu ile rahat yaşam

Hormonlar nedeni ile özellikle erkelerde de yaşanan bir durum olan aşırı meme büyümesi için yapılacak olan meme küçültme operasyonu istenilen sonucun alınmasına yardımcı olur.
Bu haber 2017-04-19 22:20:43 eklenmiş ve 282 kez görüntülenmiştir.

Hormonlar nedeni ile özellikle erkelerde de yaşanan bir durum olan aşırı meme büyümesi için yapılacak olan meme küçültme operasyonu istenilen sonucun alınmasına yardımcı olur. Bu şekilde aşırı büyümüş olan meme yapısında bulunan fazlalıklar alınarak olması gereken bir boyuta göre olması sağlanır. Göğüs küçültme operasyonu bayanlar tarafından da tercih edilen bir operasyondur. Aşırı büyük göğüsler zamanla kişilerde sırt ağrılarına veya kambur olmaya neden olabileceğinden müdahale gerektirebilir. Bu şekilde operasyon sonrasında kişi daha rahat edeceği bir göğüs yapısına sahip olur. Yapılan operasyonda fazlalık olan kısım alınarak olması gereken bir boyuta göre ayarlanır.

Küçük veya yetersiz boyutlarda olan göğüs yapısı bayanların kendilerini estetik açıdan olumsuz bir görüntü oluşturduğu konusunda rahatsız hissedebilirler. Dolgun göğüs yapısı bütün bayanlar tarafından istenilecek bir durum olduğundan küçük göğüs yapısına sahip olanlar bu durumdan kurtulmak için göğüs büyütme operasyonu ile istedikleri boyutlarda bir göğüs yapısı için gerekli olan müdahaleyi tercih edebilirler. Yapılacak olan operasyon ile küçük olan yapı içerisine yerleştirilen silikon ile büyütme işlemi yapılabilir. Silikon kullanımı ile daha dolgun ve hoş görünümlü göğüslere sahip olunabilir.

Operasyon sırasında kullanılacak olan silikon seçimleri hasta ile doktor arasında en doğru şekilde verilen karar ile tercih edilebilir. Bunun için en sık tercih edilen damla şeklindeki silikonlar meme büyütme operasyonunda istenilen sonucun alınmasını sağlar. Aksi bir durum olmaması durumunda uzun bir süre operasyonda kullanılan silikon vücutta kalabilir. Buna göre dayanıklı bir şekilde hazırlanan silikon dolgun göğüslere sahip olmak isteyenlere istediklerini verebilir. Silikon boyutları hastaya yapılacak olan operasyonda ne kadar büyüklükte bir yapı uygulanacak ise o boyutlarda üretilir.

 

 


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

Arşiv Arama
- -

Asil Haber - Son Dakika Güncel Haber Portalı...
© Copyright 2017 Asil Haber.
GÜNDEM
evden eve nakliyat
SPOR
OYUNLAR
kredi kartı borcu taksitlendirme
EĞİTİM
BAĞLANTILAR
avokado fidanı
Kafkas Dans ekibi
hayır lokması
İstanbul Mehteran