Uluslararası Travnik Üniversitesi

Yurtdışında okumak size çok büyük avantajlar sunar. Ufkunuz genişler. Kültürünüz ve tecrübeniz artar. Farklı dünyaları ve farklı insanları tanırsınız.
Bu haber 2017-04-08 16:53:53 eklenmiş ve 509 kez görüntülenmiştir.

Yurtdışında okumak size çok büyük avantajlar sunar. Ufkunuz genişler. Kültürünüz ve tecrübeniz artar. Farklı dünyaları ve farklı insanları tanırsınız. Üstelik tüm bunu sadece üniversite öğrenimi boyunca yaparsınız ve geleceğinize daha özgüvenle yaklaşırsınız. Ancak çoğu ailenin ve çoğu bireyin aklında en çok iki sorun vardır; “yurtdışı eğitimin maliyeti” ve “yurtdışında okurken uyum sorunu yaşamak”. Ancak Uluslararası Travnik Üniversitesi ile tüm sorunlarınızı ve korkularınızı yeneceksiniz.

Uzak Akraba Bosna Hersek

Osmanlıdan kalma mimarisi ve Anadolu’ya benzeyen doğasıyla Bosna Hersek şehirleri size eski bir mahallenizi yeniden görüyormuş hissi verecek. Üstelik tüm bunları insanlarının sıcaklığı ve samimiyetiyle sunuyor. Böylece sanki uzak bir akrabanızı ziyaret etmiş gibi hissedeceksiniz. Üstelik Bosna Hersek’in en güzel şehirlerinden olan Travnik, yani vezirler şehri, size uygun fiyatları ve Karadeniz’i andıran doğasıyla, tarihi dokusuyla huzur dolu günler vaat ediyor. Kaldı ki burada aylık masrafınız her şey dahil 350 Euro olacaktır. Ki bu da ülkemizle neredeyse aynı seviyede seyreder.

Travnik Ve Sunduğu Avantajlar

Uluslararası Travnik Üniversitesi size sunduğu avantajların başında mavi diploma ve Europass hizmeti gelir. Bu iki ayrıcalıkla özellikle uluslararası şirketlerin önceliğini alacaksınız. Mavi diploma; ülkemizde dahil bazı Avrupa Birliği aday ülkeleri ve tüm Avrupa Birliği ülkelerince tanınır ve geçerlidir. Yani sadece bu diploma ile aldığınız eğitimin kalitesini ve geçerliliğini tüm Avrupa’ya ispatlamış olacaksınız. Ayrıca Uluslararası Travnik Üniversitesi size Europass desteği de sunar. Europass; içinde 5 farklı belge, ek ve sertifika bulunan bir özgeçmiş raporudur. Bunlardan 2 tanesini siz doldurursunuz. Diğer 3 tanesini de Uluslararası Travnik Üniversitesi, sizin terinize doldurur. Özellikle başka bir ülkede akademik çalışmalara katılmanız için diğer ülkeler ve kurumlarla anlaşmalar sağlayan Uluslararası Travnik Üniversitesi, Hareketlik Eki belgenizi de hazırlar. Böylece mezun olduğunuzda çok güçlü bir diploma ve çok güçlü bir öz geçmişiniz olur.

Uluslararası Travnik Üniversitesi, size Makine, Mimarlık, İnşaat, Elektrik ve Hukuk bölümlerinde Türkçe eğitim desteği de sunuyor. Böylece zorlu geçen derslerinizi daha da hafifletiyor. Üstelik lisans eğitiminizi zaten almışsanız ve yüksek lisans istiyorsanız yine çok sevineceğiniz bir haber daha var.

 

Uluslararası Travnik Üniversitesi, yüksek lisans süresi sadece bir yıl ve 4500 €. Ya da doktora için 3 yıl okuyorsunuz ve sadece 5000 €. Ayrıca yüksek lisans ve doktora bölümleri olarak; İşletme Yönetimi, Muhasebe Finans ve Denetim, Pazarlama ve Ticaret, Bankacılık ve Sigortacılık, Eğitim Yönetimi, Hastane ve Sağlık Kurumları Yöneticiliği, Uluslararası Kamu Hukuku ve Ceza Hukuku gibi bölümlerde eğitim veriyor. Bosna Hersek ve Travnik hakkında aklınızda başka sorular varsa sizleri Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. 25 yıllık tecrübemizle ve yenilikçi hizmet anlayışımızla sizlere daima en kolay ve hızlı çözümleri sunuyoruz. Bunun ispatı da bunca yıllık müşterilerimiz ve halen ilk günkü gibi çalışan ekibimizdir. 


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

Arşiv Arama
- -

Asil Haber - Son Dakika Güncel Haber Portalı...
© Copyright 2017 Asil Haber.
GÜNDEM
evden eve nakliyat
SPOR
OYUNLAR
kredi kartı borcu taksitlendirme
EĞİTİM
BAĞLANTILAR
avokado fidanı
Kafkas Dans ekibi
hayır lokması
İstanbul Mehteran