Vali Şıralık Spor Tesislerini İnceledi

Vali Zülkif Dağlı çalışmaları devam eden Şıralık tesislerinde incelemelerde bulundu.
Bu haber 2016-12-01 12:21:11 eklenmiş ve 105 kez görüntülenmiştir.

Vali Zülkif Dağlı çalışmaları devam eden Şıralık tesislerinde incelemelerde bulundu. Vali Dağlı inceleme sırasında talimat vererek tesislerdeki eksikliklerin planlama yapılarak bir an önce tamamlanmasını istedi.

Şıralık'ta Düzce Belediyesi'ne ait 50 dönümlük arazi ile İl Özel İdaresine ait arazinin değerlendirilmesi amacıyla projesi hazırlanan Şıralık Spor tesislerinde çalışmalar devam ederken, Vali Zülkif Dağlı tesislerde incelemede bulundu. Vali Dağlı'ya, İl Genel Sekreteri Muharrem Tozan ve Gençlik Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci de eşlik etti.

Vali Dağlı, tesisteki çalışmalar hakkında Tozan ve Dereci'den bilgi alırken, gördüğü eksiklikler için talimat üzerine talimat verdi, planlama yapılarak bir an önce çalışmaların hızlandırılmasını istedi.

Tesisler için ne gerekiyorsa planlama yapılarak sağlanması talimatı veren Dağlı, Hemen yarın başlayalım. Ne yapacaksak düzgün yapalım bir daha uğraşmayalım, ona göre yapalım dedi.

Tesislerin her köşesini gezen Vali Dağlı, hem Dereci'den hem Tozan'dan bir an önce eksikliklerin giderilerek projenin tamamlanmasını istedi.

İnceleme sonrası açıklamada bulunan Vali Dağlı, tüm eksikliklerin bugünden itibaren ele alınacağını söyledi, tesislerden kalan boşlukların nasıl değerlendirileceğine dair görüş alışverişi yaptıklarını belirtti.

Vali Dağlı, Tesislerimiz güzel yapılmış ancak bazı eksiklikleri var çevresinde gördüğümüz gibi. Drenajla, yollarla ilgili. Asfalt ve beton yapılması, çevresine çeki düzen verilmesi gerekiyor. Ne yapabiliriz şeklinde arkadaşlarımızla inceleme yapıyoruz. Hepsini bugün ele almaya başlıyoruz. Beraber burayı nasıl daha rantabl şekilde kullanırız planlama yapılacak kalan boş yerlerimizle ilgili. Daha sonra İl Özel İdaremiz tarafından malzeme getirmek suretiyle düzelteceğiz. Daha sonra asfalt, beton ne yapılacaksa ikinci planda ona bakacağız İfadelerini kullandı. - DÜZCE


Kaynak : Haberler

ETİKETLER : haber Vali Şıralık Spor Tesislerini İnceledi haberler haberi haberleri HABER HABERLER
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Spor haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

Arşiv Arama
- -

Asil Haber - Son Dakika Güncel Haber Portalı...
© Copyright 2017 Asil Haber.
GÜNDEM
evden eve nakliyat
SPOR
OYUNLAR
kredi kartı borcu taksitlendirme
EĞİTİM
BAĞLANTILAR
avokado fidanı
Kafkas Dans ekibi
hayır lokması
İstanbul Mehteran