Yeni Nesil Habercilik

Müdafa.com 2015 yılı içerisinde kurulan ve doğru habercilik anlayışını kendisine ilk edinen bir haber kurumudur. Kurulduğu ilk günden beri tarafsız habercilik anlayışına bağlı kalmış ve asla bu ilkelerden geri adım atmamıştır.
Bu haber 2017-04-17 14:17:01 eklenmiş ve 85 kez görüntülenmiştir.

Müdafa.com 2015 yılı içerisinde kurulan ve doğru habercilik  anlayışını kendisine ilk edinen bir haber kurumudur. Kurulduğu ilk günden beri tarafsız habercilik anlayışına bağlı kalmış ve asla bu ilkelerden geri adım atmamıştır. Günümüz Türkiye'sindeki medyanın yaptığı yanlışları görmüş, farklı bir ses çıkarmanın mümkün olmadığı dönemlerde ipi göğüsleyerek gerçekleri haykırmayı insanlığa bir borç bilmiştir.

Asla kalemini satmamış, bunun yerine kalemini kırıp atmayı tercih etmiştir. Kalemi satılık olan medya organ, kamu - kuruluşlarını gördükten sonra bağımsızlık ve tarafsızlık ilkesine canla başla sarılmış, gazetecilik mesleğinin düsturu olarak kabul gören ilkelerden asla geri adım atmamıştır.

Müdafa Türkiye'yi, dünyayı ve Türk dünyasını en doğru kaynaklardan takip ederek, bu bölgelerde yaşananları kullanıcılarına tarafsız bir gözle aktaran bir medya kuruluşudur. Asla siyasi bir parti, kurum veya kuruluşunun tekeline geçmemiş, her zaman tarafsız ve doğru haberciliği savunarak eylemlerine bu şekilde yön vermiştir.

Asla bir dini, dili, ırkı aşağılamamış; her zaman barışçıl ve özgürlükçü bir ortamın hazırlanmasında "çorbada benimde tuzum olsun" desturunu benimseyerek ilk koşanlardan biri olmuştur. Ülkenin düştüğü durumu görerek , bu olayları herhangi bir medya kurumunun tarafsız ve korkusuzca halka ulaştırması gerçeğini kavramış ve bu kavrayışla beraber yayın hayatına başlayarak bu düzensiz ortama son verme girişiminde önemli bir adım atmıştır.

Kendisiyle benzer firma, kurum, kuruluş, örgütleri takip etmiş onların içine düştüğü acınası durumu incelemiş ve bu durumlardan kendisi yapmamak üzere dersler çıkarmıştır. Asla önyargılı yaklaşmamış "sen yapamazsın" cılardan olmamış, kösesinde isteyen herkese özgürce yazı yazma imkanı tanıyarak onları halkla buluşturma görevini kendisine vazife bilmiştir.

Günümüz medya organları gibi asla bir şahsın veya kurumun buyruğu altında kalmamış, olan ne varsa çekinmeden söylemiş amiyane tabirle "işin nereye gideceğini düşünmemiştir."

 

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün siyasi hayatta koyduğu ilkeleri medya alanına yansıtarak, ulu önderin gençliği olma yolunda önemli adımlar atmıştır. Müdafa.com dün olduğu gibi bugünde bugün olduğu gibi yarında tarafsız olan duruşunu değiştirmeyecek, binbir emekle çizmiş olduğu çizginin bir adım dışına dahi olsa taşmayacaktır.


ETİKETLER : haber Müdafa haber
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Politika haberleri

Yazarlar

medyumlar Cilt Bakımı - elektroniksigarakeyfi.org | Hasan Kalyoncu Üniversitesi| Kafkas Dans ekibi| hayır lokması| avakado fidanı| paykasa| kral oyun| evden eve nakliyat| Canlı Maç İzle
Arşiv Arama
- -

Asil Haber - Son Dakika Güncel Haber Portalı...
© Copyright 2017 Asil Haber.
GÜNDEM
instagram takipçi hilesi 2017
hazır web sitesi
SPOR
ev eşyası depolama
film izle
tanıtım yazısı
OYUNLAR
Gençlik filmleri
kredi kartı borcu taksitlendirme
EĞİTİM
evden eve nakliyat
Zynga poker chip
film izle
Ankara yeminli tercüme
BAĞLANTILAR
film izle
viagra
kredi kartı borcu taksitlendirme
nakliyat
ankara iskele kiralama
joyetech elektronik sigara