Yurtdışı Lisans Tamamlama

Türkiyede aldığınız iki yıllık meslek yüksek okulu eğitimi veya herhangi bir bölümün iki yıllık ön lisans eğitimini uluslararası Travnik üniversitesinde lisansını tamamlayabilirsiniz.
Bu haber 2017-04-08 15:21:35 eklenmiş ve 375 kez görüntülenmiştir.

Türkiyede aldığınız iki yıllık meslek yüksek okulu eğitimi veya herhangi bir bölümün iki yıllık ön lisans eğitimini uluslararası Travnik üniversitesinde lisansını tamamlayabilirsiniz. Örneğin Türkiyede herhangi bir okuldan almış olduğunuz iki yıllık adalet eğitimini adalet lisans tamamlama için travnik üniversitesinde yapabilirsiniz.

Lisans tamamlama için Türkiyede dikey geçiş sınavlarına girmek zorundasınız. Ancak Bosna Hersek üniversitelerinden biri olan Travnik üniversitesi ile bu zorunluluğunuz yok. Almış olduğunuz eğitimin lisans tamamlamasını hem Türkiyedeki okullardan hem de yurt dışındaki diğer okullardan daha ucuz harç ücretleri karşılığında lisans tamamlamasını yapabilirsiniz.  Adalet lisans tamamlama için karşınıza belirli lisans seçenekleri çıkmaktadır. Bunların ilki çoğu öğrencinin hayali olan hukuk bölümüdür.

İki yıllık ön lisans bölümü olan adalet bölümünün adalet lisans tamamla sınavına girmeye gerek olmadan Travnik üniversitesinde lisans eğitimini tamamlayabilirsiniz. Eğer hukuk eğitimi ile adalet lisans tamamlama yapmak yapmak istiyorsanız dönemlik 2000 Euro karşılığında bu eğitimi alabilirsiniz. Adalet ön lisans eğitiminin lisans tamamlaması için Yalnızca hukuk eğitimi almak zorunda değilsiniz. Kamu yönetimi, polis meslek yüksek okulu karşınıza çıkacak diğer seçeneklerdir. Bu bölümleride yurt dışındaki diğer okullara göre oldukça uygun fiyatlarda tamamlayabilirsiniz. Alacağınız eğitim ile okul harç ücretini karşılaştırdığınız zaman asla pişman olmayacak ve karlı çıkacaksınız.

Ön lisans bölümlerinin lisans tamamlaması için yurt dışında karşınıza pek çok seçenek çıkmaktadır. Bu seçenekleri okuyabileceğiniz bölümlere göre eğitim kalitesi ve okul harç ücretleriyle birlikte değerlendirdiğini zaman sağlıklı bir karşılaştırma yapmış olur ve seçimlerinizde daha başarılı olursunuz. Örneğin adalet lisans tamamlama eğitimi almak istiyorsanız Travnik üniversitesi sizlere kapısını açarak kaliteli bir eğitim olanağını düşük harç bedelleri karşılığında verir. Bunun yanında lisans eğitiminizi zorlanmadan bitirebilir ve uluslararası geçerliliği olan mavi diplomaya sahi olursunuz. Travnik üniversitesinde adalet lisans tamamlama için alacağınız lisans bölümleri bellidir. Adalet bölümünün lisans tamamlamasını hukuk eğitimi ile yapabilirsiniz.

Lisans Eğitimi

Hukuk eğitimi ülkemizde de yurt dışında da dört yıllık okutulan bir bölümdür. Bu bölümü yurt dışında üniversite sınavlarına girmeye gerek olmadan okuyabileceğiniz gibi lisans tamamlasını da yapabilirsiniz. Travnik üniversitesi hukuk eğitiminin lisans tamamlamasını adalet bölümü öğrencilerine vermektedir. İki yıllık adalet lisans tamamlama sınavına girmeye gerek olmadan Travnik üniversitesinde hukuk eğitimi alabilirsiniz.

 

Adalet bölümünden hukuk eğitimine geçiş üçüncü sınıftan yapılmaktadır. Travnik üniversitesini adalet lisans tamamlama ücreti ise dönemlik olarak 2000 Eurodur. Yurt dışındaki okullara göre oldkça düşük harç bedeleriyle eğitim veren Travnik üniversitesi dünyanın here yerinde geçerli olan mavi diploma vermektedir. İster lisans eğitimi alın isterse lisans tamamlama eğitimi Travnik üniversitesi size mavi diploma vererek dünyanın her yerinde işinizi yapma fırsatı vermektedir.  Travnik üniversitesi eğitim olanaklarını kaçırmamak için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile görüşmelisiniz. 


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

Arşiv Arama
- -

Asil Haber - Son Dakika Güncel Haber Portalı...
© Copyright 2017 Asil Haber.
GÜNDEM
evden eve nakliyat
SPOR
OYUNLAR
kredi kartı borcu taksitlendirme
EĞİTİM
BAĞLANTILAR
avokado fidanı
Kafkas Dans ekibi
hayır lokması
İstanbul Mehteran